Wynagrodzenie ustalane jest indywidualnie z Klientem, przed rozpoczęciem świadczenia usług. Wysokość wynagrodzenia uzależniona jest przede wszystkim od rodzaju sprawy, stopnia skomplikowania sprawy oraz nakładu pracy. Szczegółowa wycena usługi prawnej możliwa jest po wnikliwej rozmowie z Klientem oraz po dokonaniu analizy dokumentacji. Możliwe są następujące formy rozliczenia:
1) wynagrodzenie ryczałtowe – jednorazowa opłata za prowadzenie sprawy (z góry określony jest zakres czynności objęty wynagrodzeniem ryczałtowym) lub wykonanie konkretnej usługi prawnej jak np. sporządzenie pisma procesowego/umowy;
2) wynagrodzenie godzinowe – ostateczna wysokość jest ustalona po realizacji zlecenia bądź po upływie przyjętego okresu rozliczeniowego na podstawie szczegółowego zestawienia czynności podjętych w sprawie, czasu potrzebnego na ich wykonanie oraz ustalonej indywidualnie z Klientem stawki godzinowej;
3) premia za sukces tzw. success fee – wynagrodzenie dodatkowo płatne w przypadku pozytywnego rozstrzygnięcia sprawy. Określone jest procentowo od kwoty rzeczywiście wygranej od przeciwnika. Jest ono zawsze połączone z wynagrodzeniem ryczałtowym lub godzinowym. W przypadku braku satysfakcjonującego rozstrzygnięcia, Klient ponosi jedynie koszty wynagrodzenia ryczałtowego bądź godzinowego.
Jeżeli mają Państwo dodatkowe pytania, proszę o kontakt telefoniczny, poprzez wiadomość e-mail bądź formularz kontaktowy.